Grafické studio

Grafické studio


kreativní grafika na míru pro vaši firmu


Grafické studio naší kreativní digitální agentury vede šikovná grafička Barča. Ráda vytvoří logo manuál, ilustrace, návrh designu webu, billboard či jinou grafiku pro vaši firmu. 

Veškerá reklama by měla mít jednotný charakter, být originální a v souladu s vaším brandem. O to se samozřejmě postaráme. Každou část projektu si od vás necháme schválit. Vy tak na konci nedostanete zajíce v pytli, ale dobře vypadající grafický výstup, který bude v souladu vašimi požadavky. 


Naše digitální kreativní studio má vlastní ateliér i fotografa, díky čemuž můžeme pro grafické práce použít námi nafocené fotky. Následně je upravíme a po té použijeme na co bude potřeba. 

Grafické práce jsme v minulosti dělali například pro stavební společnost Folza, BRuNO family park, Hotel Vista nebo třeba Grig. Zpracujeme pro vás rádi cokoliv od tvorby loga přes propagační letáky, vizitky či billboardy, až po reklamu v novinách a časopisech či dokonce ilustrovanou brožuru. Umíme tvořit i 3D grafiku

Určitě můžeme nabídnout i nevšední kreativu, protože máme široký tým, který je zvyklý na větších projektech spolupracovat. Někdo udělá průzkum konkurence, další myšlenkovou mapu a třetí z ní pak vymyslí kreativní reklamu. Tu pro vás čtvrtý člověk nafotí a pátý z toho všeho udělá billboard. Vše je pod jednou střechou, nehrozí tak výmluvy, že zadání měl fotograf jiné než grafik a kreativec byl špatně pochopený grafikem. 

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku. Na základě ní pro vás sestavíme nabídku přímo na míru.

MonitorKontaktujte
nás!


Vranovská 38
614 00 Brno


Vytvořila společnost