Focení od profesionálů

Fotografie


Naše fotografické služby využívají firmy všeho druhu. Díky tomu, že naše digitální kreativní agentura má vlastní ateliér, můžeme fotit či natáčet v něm, ale samozřejmě i u vás na provozovně nebo kdekoliv jinde. Ve městě, v lese... Výbrat lokaci můžete vy, nebo to necháte na nás. Každé prostředí je specifické a fotky budou vypadat pokaždé trošku jinak. 

Focení pro reklamní účely je trošku odlišné od klasického focení. Protože jsme součástí marketingové agentury, dobře víme, jak udělat produktové fotografie, jak zorganizovat firemní focení či jak nafotit obsah pro sociální sítě.

Nafotíme pro vás, co budete chtítPokud budete chtít fotky využít pro obsah na sociální sítě, PPC kampaně nebo web, je velkou výhodou, že v týmu máme vlastní PPCčkaře, specialisty na SEO i sociální sítě a samozřejmě vlastní grafičku. Grafička se tak nemůže vymlouvat na fotografa a PPC specialista zase na grafičku. Jsme jeden tým, který dopředu vykomunikuje, co má jak vypadat. 

Od roku 2020 jsme fotili pro mnoho firem, namátkou stavební společnost Folza, chipsy SNAKK, FK System nebo třeba recyklované batohy Rebag. 

Dejme si spolu nezávaznou schůzku, kde se můžete dozvědět více a my pro vás následně sestavíme nabídku přímo na míru.

Fotoaparát

Kontaktujte
nás!


Vranovská 38
614 00 Brno


Vytvořila společnost