Natáčení videí

Natočíme pro Vás kreativní video na míru

Video obsah dnes ovládá svět reklamy. Pokud chcete prodávat, je určitě velká výhoda mít vlastní reklamní videa. My je pro vás vytvoříme. Zvládneme natočit velké projekty s celým štábem (videoprodukce), ale pokud máte vlastní scénář herce a chcete "jen" kameramana a střih, určitě vás neodmítneme a rádi pro vás vytvoříme video. Postaráme se i o grafiku včetně animací 2D i 3D. Natáčíme i podcasty, ze kterých se dá udělat jednoduše další obsah pro sociální sítě. 

Náš kreativní tým reklamu vymyslí, sepíše, vše domluví, natočí, sestříhá a upraví. Naše digitální agentura je součástí marketingové agentury. Díky tomu umíme video obsah udělat tak, aby prodával. Chcete vytvořit sledovaná videa na TikTok, Facebook nebo Reels na Instagram? Pro nás to bude hračka. 

Videa jsme natáčeli pro Policii České republiky, OKF, Pivovar Mazák nebo třeba Moravíno. 

Jak bude naše spolupráce na videích vypadat? Nejprve si dáme nezávaznou schůzku, kde nám představíte váš projekt, cíle a očekávání od nás. Následně pro vás vytvoříme nabídku. Pokud se vám bude líbit, uděláme koordinační schůzku a po té začneme pracovat. Natočená videa vám dáme vždy na schválení. Kromě videí také fotíme, děláme veškeré grafické práce a píšeme texty.

Video


UKÁZKY PRACÍ 


Kontaktujte
nás!


Vranovská 38
614 00 Brno


Vytvořila společnost