Tvorba spotů do rádiíNahrávání spotů do rádiíReklama v rádiu je stále velice atraktivní a často používaná forma reklamy. Dobře šíří brand. Ale co k reklamě v rádiu potřebujete? Pochopitelně vlastní spot. Spot do rádia může namluvit známý či neznámý dabér, herec nebo více hlasů, může obsahovat hudební podkres, zvuky, může být zpívaný jedním člověkem i sborem. Spot pro vás rádi vymyslíme, vy odsouhlasíte scénář, cenu i výběr hudby a herců. Vše budete mít plně pod kontrolou.

Velkou výhodou naší digitální agentury je, že rozumíme světu reklamy. Dokážeme vám tak poradit i s případným výběrem rádia v závislosti na typu vašeho produktu a cílové skupiny. Rádi vám řekneme náš názor na typ kampaně, jak dlouho by měla trvat a co by se kromě toho mělo ještě v marketingu odehrávat. Marketing na sebe musí navazovat a být kontinuální. Řekneme vám, jaká kombinace a v jaký čas bude nejlepší. V případě zájmu vám předáme kontakty na obchodní zástupce rádií, která jsou pro vás vhodná, poradíme, jak nejlépe poptávku udělat, jaká by měla být přiměřená cena a ve kterém období je nejlepší kampaň udělat.

Rádi vám vysvětlíme, co znamenají jednotlivé metriky poslechovosti, jak se zjišťuje apod. Nebudete tak vybírat jen na základě sympatií k obchodníkovi, ale na základě skutečně relevantních dat. A tak by to v marketingu mělo být. Doporučíme vám kampaně na základě vaší cílové skupiny.


Úskalí spotů v rádiích - proč mít spot od nás?
Pokud si necháte vytvořit spot do rádia přímo v rádiu samotném, zpravidla k němu nedostanete "rodný list", a nemůžete ho tak používat v konkurenčním rádiu. Je to jeden z důvodů, proč je lepší si nechat spot vytvořit u nás. Dostanete k němu rodný list a můžete ho pak dát do libovolného média kdykoliv v budoucnu.


Chcete spot do rádia?Napište nám nebo zavolejte a popište vaše požadavky a cíle spotu do rádia. Následně se buď setkáme osobně nebo si zavoláme. Spot pro vás zvládneme včetně napsání textu, hudby a výběru hlasů. Po odsouhlasení je spot váš i s rodným listem.

Kontaktujte
nás!


Vranovská 38
614 00 Brno


Vytvořila společnost