Reklamní sloganyTvorba reklamních sloganůKaždý správný frajer, klobouk značky Majer. Ano, přesně tento slogan jsme také nevymysleli. Ale mohli jsme, kdyby naše kreativní digitální agentura byla založena dříve, než Jára Cimrman tento slogan geniálně napsal. Ale teď vážně. Reklamní slogan nebo třeba příslib značky (claim) je něco, co může velice efektivně dopomoct v brandingu a zvýšit povědomí o značce. Každý ví, kdo dává křídla (a bohužel, ani toto není z našeho pera). 

V ČR mají reklamní slogany dlouhou historii a rýmované reklamní texty se těšili velké oblibě už za První republiky. Přesněji dokonce již za Rakouska-Uherska. V čem tkví jejich kouzlo? Zapamatovatelnost, humor, příslib. Proto je mnoho značek používá i v digitální době. Nechte si od nás vymyslet slogan a buďte zapamatovatelní!


Krátké reklamní textyKrátký reklamní text můžete potřebovat i na billboard či banner. I toto pro vás rádi vymyslíme a následně k nim rádi vyrobíme grafické podklady.Reklamní slogan, claim nebo tagline? Co to vlastně chci?

Rozdíly mezi reklamním sloganem a claimem nebo taglinem jsou často poměrně nejasné. Mnohé zdroje je popisují úplně jinak. Proto se s vámi dohodneme, či chcete mít tagline (bývá součástí velkého loga),  claim (zpravidla spojován s kampaní, ale někdy i s celou značkou) nebo slogan (někdy se překládá jako claim, ale slogan bývá většinou rýmovaný, claim nemusí být). Vše si na začátku vysvětlíme a pak se teprve pustíme do práce na vymýšlení toho pravého pro vás.

Kolik stojí vymyslet reklamní slogan nebo claim?Zpravidla se platí hodiny kreativců, kteří název značky nebo claim vymýšlí. Stát může od nižších tisíců po vysoké částky. Na tomto se samozřejmě domluvíme předem. Konkrétní rozpočet závisí spíš na vás, proto zvažte, kolik chcete do claimu či sloganu dát peněz. Ozvěte se nám, krátce spolu probereme vaše požadavky a očekávání, následně vám dáme nabídku a po jejím odsouhlasení vypracujeme slogan, claim či prodejní text.

Kontaktujte
nás!


Vranovská 38
614 00 Brno


Vytvořila společnost